Dětský set Mimoni 4ks

Kalíšek na vejce v designu Mimoňů je perfektním doplňkem každé snídaně. S drzým úsměvem zajistí, aby se vajíčko nevyklopilo, když ho budete lžičkou konzumovat ze skořápky. Ale nejdřív ho musíte rozbít. Pomocí pohyblivého kladívka udeřte do skořápky a skořápku uklízejte do víčka. Další praktická vychytávka: Mimoň drží v ruce lžičku z nerezové oceli Cromargan®, takže si můžete své vejce vychutnat ihned. Slánka s pepřenkou v designu Mimoňů, které se snadno plní. Tančí a kolíbají se na stole, ale nikdy neztratí rovnováhu a vždy se vrátí do vzpřímené původní polohy.

Varianty produktu

Popis produktu

Bavte se učením, jak používat nože, vidličky a lžíce – více než 130 let zkušeností se projevilo i v dětském sortimentu příborů, které svými okouzlujícími vzory vytvoří úsměv v každém obličeji. Každá 4-dílná sada příborů sestává z dětského nože, lžíce, lžičky a vidličky. Velikost příborů je přizpůsobená malým dětským rukám a motorickým dovednostem dítěte. Nože (3+) mají vroubkovanou hranu pro děti. Okraj lžíce má zaoblené hrany a vidličky mají krátké, tupé hroty. Všechny dětské příbory WMF jsou vyrobeny z nerezové oceli Cromargan® 18/10, díky čemuž mají mimořádně dlouhou životnost. K dispozici jsou také 6-dílné sady s porcelánovou miskou a talířkem. Každý kus má veselý design, je vhodný do myčky, odolný vůči potravinovým kyselinám a neutrální v chuti.

  • Mimoni – známá a populární globální franšíza, v jejíž designu se vyrábí nespočet výrobků pro děti ve věku od 3 do 9 let.
  • Vhodné pro děti od 3 let. 
  • Materiál: vysoce kvalitní plast.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

detsky-set-mimoni-2ks-copy-www.wmf.cz-1.jpg

detsky-set-mimoni-2ks-copy-www.wmf.cz-2.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1286229990
EAN 4000530717122
Značka WMF
Množství v balení (ks) 4
Obsah v balení 1x kalíšek na vejce, 1x lžička, 2x slánka/pepřenka
Hlavní materiál plast
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Návrhář Universal Studios
Řada Minions
Motivy Mimoni
Sekundární materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše