Kráječ na sýr Profi Plus

Nejprve nakrájejte plátky, poté si vychutnávejte: s kráječi na sýr ze série WMF Profi Plus ke krájení jemných plátků sýra z polotvrdého a tvrdého sýra. Tip: Sýr krájejte vždy, když je čerstvý - zabráníte vysychání a bude lépe vypadat a chutnat. Elegantní kráječe na sýr, vyrobené z odolné nerezové oceli Cromargan®, lze také použít ke krájení čokolády nebo nugátu.

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Varianty produktu

Popis produktu

Řada Profi Plus nabízí sérii praktických kuchyňských pomocníků v jednotném a moderním designu pro opravdu každý krok a každý typ přípravy. Otáčejte pečené brambory, steaky, ryby nebo karamelizované ovoce s obracečkami z nerezové oceli a nepřilnavého plastu, zabráníte tak poškození svého nádobí. Tato profesionální řada obsahuje i škrabky, naběračky, paličky na maso a mnoho dalšího. Všechny výrobky jsou prémiové kvality a díky závěsné rukojeti mohou být vždy po ruce. Zkrátka vaření a servírování ve velkém stylu.

  • S praktickým okem pro uložení na závěsné tyči s háčky.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

product_9177_0.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1873536030
EAN 4000530567352
Značka WMF
Barva nerez
Řada Profi Plus
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x kráječ na sýr
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 22
Návrhář WMF Atelier
Šířka (cm) 8.6

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše