Požitek z grilování s WMF.

Grilování je zavedenou součástí našeho volného času a kultury stolování. Co začalo přípravou pokrmů pomocí nejjednodušších nástrojů, se vyvinulo ve společný, všemi milovaný požitek z vaření. Vítejte na krátké cestě světem grilování s WMF.

Perfektní příprava

Po vyjmutí z obalu by mělo být maso vždy opláchnuto pod studenou vodou a poté osušeno papírovou utěrkou. Tímto způsobem odstraníte veškeré choroboplodné zárodky a většinu kyseliny mléčné, což může někdy působit nepříjemné kovové/kyselé aroma. 

Podle vaší chuti!

Ať máte rádi steak jakkoliv, je-li správně zpracovaný a připravený, zachovává si svou strukturu a vůni a - hlavně - zůstává šťavnatý!

image.png
image.png

Záruka skvělé chuti - Tipy a nápady

image.png

Vynikající grilování bez námahy

Jednoduše grilujte, kdekoli chcete, s kontaktním grilem WMF Profi Plus Perfection. Ještě nikdy to nebylo tak pohodlné a snadné.I když nemáte balkon nebo zahradu, autentické grilování si nemusíte nechat ujít - ba naopak: s kontaktním grilem WMF Profi Plus Perfection máte ještě více možností. Jednoduše v manuálním režimu grilujte, co chcete a jak chcete. Nebo grilujte pomocí velmi přesných automatických programů, které jsou ovládané senzorem a šité na míru každému jídlu.

Large-04_1556_0011_506.jpg
image.png

Dozvědět se víc: Kontaktní gril WMF Profi Plus Perfection

Objevte recepty: Kniha receptů

Promo akce: Dárek k nákupu kontaktního grilu WMF Profi Plus Perfection

Zakupte kontaktní gril WMF Profi Plus Perfection a využijte jedinečné šance získat WMF steakové příbory zdarma!

bannery wmf grill+ příbory cz pp 1280x350.jpg

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše