Rychlovarná konvice WMF Master

Vychutnejte si uklidňující pravé nebo bylinkové čaje a další horké nápoje s dvouplášťovou rychlovarnou konvicí WMF MASTER. Její bezpečná dvouplášťová konstrukce a skleněné víko studené na dotek vás chrání a izoluje vnější část tak, aby byl povrch chladný, a voda přitom zůstala déle horká. Tato elegantní rychlovarná konvice byla vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů v designu propracovaném do posledního detailu.

Popis produktu

  • Konstrukce, která je chladná na dotek: Dvouplášťová konstrukce vás chrání, protože povrch zůstává chladný a voda uvnitř konvice déle teplá, zatímco hladké skleněné víko elegantně izoluje vrchní část konvice.
  • Elegantní konvice z prvotřídní nerezové oceli, s matně šedou povrchovou úpravou připomínající kámen a světelným LED páskem.
  • Energetická účinnost: Přirozená izolace konvice udržuje vodu déle teplou, aniž by bylo zapotřebí další energie, i funkce udržení teploty spotřebuje při zapnutí méně energie.
  • Dvouplášťová konstrukce izoluje vnější plášť, aby zůstal chladný, a současně udržuje vodu déle teplou.
  • Žádný plast uvnitř: Celý vnitřní plášť z nerezové oceli, včetně filtru vodního kamene, zajišťuje bezpečné vaření bez změny chuti vody a částic mikroplastů.
  • Precizní nastavení: 5° intervalů nastavení teploty pomocí snadno použitelného otočného knoflíku od 40°C do 100°C umožňuje řadu různých použití.
  • Ergonomická a intuitivní: Pro co nejlepší použití i v těch nejmenších detailech, od úchopu celokovové rukojeti a otočný knoflík až po systém otevírání jednou rukou a intuitivní ovládání.
  • Špičkové materiály: Elegantní design zahrnuje plášť z nerezové oceli a matně šedého vzhledu připomínajícího kámen, kovový knoflík, skleněné víko, LED dotykový displej a světelný LED pásek.
  • Snadné čištění: Systém dvoufázového otevírání víka pro uvolnění páry bez tvorby kondenzace na rukojeti a pro snadné čištění.
  • Bezstarostné použití: Bezpečný ohřev díky ochraně před použitím bez vody, automatickému vypnutí při varu a uzamykacímu víku.

rychlovarna-konvice-wmf-master-www.wmf.cz-1.png

rychlovarna-konvice-wmf-master-www.wmf.cz-2.jpg

rychlovarna-konvice-wmf-master-www.wmf.cz-3.jpg

rychlovarna-konvice-wmf-master-www.wmf.cz-4.jpg

rychlovarna-konvice-wmf-master-www.wmf.cz-5.jpg

rychlovarna-konvice-wmf-master-www.wmf.cz-6.jpg

rychlovarna-konvice-wmf-master-www.wmf.cz-7.jpg

rychlovarna-konvice-wmf-master-www.wmf.cz-8.jpg

rychlovarna-konvice-wmf-master-www.wmf.cz-9.jpg

rychlovarna-konvice-wmf-master-www.wmf.cz-10.jpg

rychlovarna-konvice-wmf-master-www.wmf.cz-11.jpg

rychlovarna-konvice-wmf-master-www.wmf.cz-12.jpg

rychlovarna-konvice-wmf-master-www.wmf.cz-13.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 0413330041
EAN 4211129227308
Značka WMF
Barva tmavě šedá
Řada WMF Master
Hlavní materiál nerezová ocel
Spotřeba energie 220-240 V~, 50-60 Hz, 2400 Wattů

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše