Topinkovač WMF Master

Topinkovač WMF MASTER s dlouhým slotem umožňuje maximální kontrolu u každého plátku, abyste si mohli dopřát vždy dokonalý toust, opečený do zlatova a skvěle křupavý. Tento ergonomický topinkovač je vybaven řadou chytrých funkcí, byl pečlivě navržen do posledního detailu a je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů.

Popis produktu

  • Naprostá kontrola: 4 dotykové ikony - rozmrazování, ohřev, bagely a kontrola - hlavní programy máte na dosah a díky otočnému knoflíku, který se snadno používá, je lze jednoduše přizpůsobit vašim preferencím.
  • Elegantní topinkovač z prvotřídní nerezové oceli, s matně šedou povrchovou úpravou připomínající kámen a světelným LED páskem.
  • Motorizovaný zdvih: Abyste mohli opatrně topinku vyndat nebo zasunout do slotu bezpečněji a předejít riziku, že topinka vyskočí.
  • 4 dotykové ikony, opékání lze díky otočnému knoflíku, který se snadno používá, jednoduše přizpůsobit vašim preferencím.
  • Automatické centrování krajíce: Aby se zajistilo rovnoměrné opékání topinky a obě strany byly vždy stejnou měrou do zlatova opečené.
  • Funkce kontroly: Pozastaví program opékání a opatrně topinku vysune, abyste mohli zkontrolovat stupeň opečení a rozhodnout se, zda budete v opékání pokračovat.
  • Zobrazení zbývající doby: Přesně uvádí dobu zbývající do konce opékání topinky.
  • Ergonomický a intuitivní design: Pro maximálně příjemné používání do posledního detailu, od úchopu celokovového otočného knoflíku až po intuitivní dotykový ovládací panel.
  • Špičkové materiály: Prvotřídní materiály doprovází nejlepší funkce v této třídě, a to včetně nerezové oceli a matně šedé povrchové úpravy připomínající kámen, zatímco dokonalost završuje diskrétní světelný LED pásek.
  • Praktické doplňky: Příslušenství, jako např. protiprachové víko a samostatně prodávaný nástavec na ohřívání pečiva, přispívají do posledního detailu k ještě větší praktičnosti.

topinkovac-wmf-master-www.wmf.cz-1.jpg

topinkovac-wmf-master-www.wmf.cz-2.jpg

topinkovac-wmf-master-www.wmf.cz-3.jpg

topinkovac-wmf-master-www.wmf.cz-4.jpg

topinkovac-wmf-master-www.wmf.cz-5.jpg

topinkovac-wmf-master-www.wmf.cz-6.jpg

topinkovac-wmf-master-www.wmf.cz-7.jpg

topinkovac-wmf-master-www.wmf.cz-8.jpg

topinkovac-wmf-master-www.wmf.cz-9.jpg

topinkovac-wmf-master-www.wmf.cz-10.jpg

topinkovac-wmf-master-www.wmf.cz-11.jpg

topinkovac-wmf-master-www.wmf.cz-12.jpg

topinkovac-wmf-master-www.wmf.cz-13.jpg

topinkovac-wmf-master-www.wmf.cz-14.jpg

topinkovac-wmf-master-www.wmf.cz-15.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 0414220041
EAN 4211129227315
Značka WMF
Barva tmavě šedá
Řada WMF Master
Hlavní materiál nerezová ocel
Spotřeba energie 220-240 V~, 50-60 Hz, 900 Wattů

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše