Společnost WMF používá cookies, aby mohla nejlépe přizpůsobit webové stránky potřebám našich návštěvníků. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že soubory cookie budou uloženy v počítači.
Další informace: Prohlášení o ochraně soukromí

Termo konvice Impulse měděná 1l

Teplé anebo studené? Bez ohledu na to, při jaké teplotě dáváte pití čaje přednost: termo izolační konvice řady WMF Impulse jsou spolehlivým společníkem, pokud jde o udržení správné teploty nápojů – po celé hodiny. Jakmile konvici naplníte voňavým Earl Grey, bylinkovým nebo ovocným čajem, s objemem 1 litr vystačí na mnoho šálků. Pohodlné automatické uzavírání umožňuje ovládání jednou rukou a minimalizuje tak riziko rozlití. Detaily vyrobené z vysoce kvalitního plastu, nerezová ocel Cromargan® a silikon činí konvici mimořádně robustní a zajišťují jí dlouhou životnost. K dispozici jsou v několika barevných provedeních.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Termo izolační konvice řady WMF Impulse zaručují, že nápoje zůstanou teplé nebo studené – bez ohledu na venkovní teplotu. Kvalitní skleněné izolační jádro udržuje kávu při teplotě vyšší než 70°C, a to i po 12-ti hodinách. Zcela nepropustný automatický šroubový uzávěr zajišťuje odlévání bez kapání. Oceněný design kombinuje moderní vzhled s trendy barvami a kovovými akcenty. 
 
  • ThermaPro: izolační funkce, která udržuje nápoje teplé nebo studené až 24 hodin.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan® 18/10, kvalitní plast, silikon, sklo.
  • Objem: 1.0 litr
  • Čištění: ruční mytí.

Specifikace produktu

Číslo produktu 0690666600
EAN 4000530694898
Značka WMF
Barva měděná
Řada Impulse
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x termo izolační konvice
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Sekundární materiál sklo
Výška (cm) 23.4
Kapacita (l) 1
Návrhář Jan Christian Delfs
Péče o výrobky ruční mytí