Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Vidlička na maso Spitzenklasse Plus

Vidlička na maso je užitečná kuchyňská pomůcka pro všechny, kteří mají rádi vaření nebo pečení velkého množství masa. Vidličky na maso se vyznačují dlouhými tenkými hroty, které jsou navrženy tak, aby snadno pronikly masem, ale bez ztráty šťávy. Vidličky tak mohou být použity pro snadné otáčení nebo přemísťování masa na prskající pánvi nebo pro kontrolu, zda je maso správně upečené. Při krájení pečeně drží dlouhé hroty maso pevně, takže se ho nemusíte dotýkat.

Koupit výrobek u:

Popis produktu

Vysoce kvalitní čepele; rukojeti, u kterých máte pocit, jako by pro vás byly stvořeny a bezkonkurenční výběr - Spitzenklasse Plus kolekce je klasika mezi WMF noži. Nový svěží design se vyznačuje zaoblenými okraji rukojeti pro příjemnější uchopení. Nýtované rukojeti a bezešvé zpracování zaručují čistou, bezpečnou a spolehlivou práci. Sortiment této kolekce je velmi rozmanitý a nabízí nože pro každého kuchaře a každou ingredienci - od klasiky jakou je nůž šéfkuchaře, nůž na zeleninu a víceúčelový nůž až po Santoku a steakové nože. Příprava jídla ještě nikdy nebyla tak zábavná!

  • Materiál: speciální kovaná nerezová ocel. Rukojeť vyrobená z vysoce kvalitního plastu.
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť a dokonale vyvážená váha pro pohodlnou manipulaci.
  • Čištění: ruční mytí. 

Specifikace produktu

Číslo produktu 1895886031
EAN 4000530651570
Značka WMF
Barva nerez, černá
Řada Spitzenklasse Plus
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x vidlička na maso
Hlavní materiál speciální kovaná ocel
Péče o výrobky ruční mytí
Sekundární materiál nerezová ocel