Sada nože a vidličky na maso Spitzenklasse Plus 2ks

Zda je hovězí, kuřecí nebo jehněčí, ať už syrové, vařené nebo pečené - s tímto nožem na maso můžete bezmezně krájet nebo porcovat jakékoliv maso. Nůž má mírně zakřivenou, zúženou čepel, která je dlouhá 20 centimetrů. Tato délka je optimální pro porcování větších pečení. Nejlepší věc je, že krájí tak rovně a přesně bez ztráty šťavnatosti masa. WMF nože na maso jsou precizně broušeny, což zajišťuje nejen vysokou ostrost, ale i dlouhou životnost. Vidlička na maso je užitečná kuchyňská pomůcka pro všechny, kteří mají rádi vaření nebo pečení velkého množství masa. Vidličky na maso se vyznačují dlouhými tenkými hroty, které jsou navrženy tak, aby snadno pronikly masem, ale bez ztráty šťávy. Vidličky tak mohou být použity pro snadné otáčení nebo přemísťování masa na prskající pánvi nebo pro kontrolu, zda je maso správně upečené.

Není aktuálně skladem na HomeAndCook.cz

Produkt můžete zakoupit také u našich partnerů

Varianty produktu

Popis produktu

Vysoce kvalitní čepele; rukojeti, u kterých máte pocit, jako by pro vás byly stvořeny a bezkonkurenční výběr - Spitzenklasse Plus kolekce je klasika mezi WMF noži. Nový svěží design se vyznačuje zaoblenými okraji rukojeti pro příjemnější uchopení. Nýtované rukojeti a bezešvé zpracování zaručují čistou, bezpečnou a spolehlivou práci. Sortiment této kolekce je velmi rozmanitý a nabízí nože pro každého kuchaře a každou ingredienci - od klasiky jakou je nůž šéfkuchaře, nůž na zeleninu a víceúčelový nůž až po Santoku a steakové nože. Příprava jídla ještě nikdy nebyla tak zábavná!

  • Celková délka nože 32.5 cm, délka čepele 20 cm.
  • Materiál: kovaná čepel ze speciální nerezové oceli. Rukojeť vyrobená z vysoce kvalitního plastu.
  • Technologie Performance Cut: V tomto jedinečném postupu podrobujeme čepele přesně řízenému tepelnému zpracování, které optimalizuje vnitřní strukturu ocelové čepele. Každá jednotlivá čepel je následně měřena laserem, aby se určil perfektní úhel broušení, a poté je broušena robotem, aby získala úhel s dosud nedosaženou ostrostí. To je WMF Performance Cut - pro vynikající a dlouhotrvající ostrost.
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť a dokonale vyvážená váha čepele a rukojeti pro pohodlnou manipulaci.
  • Čištění: ruční mytí. 

sada-noze-a-vidlicky-na-maso-spitzenklasse-plus-2ks-www.wmf.cz-1.jpg

sada-noze-a-vidlicky-na-maso-spitzenklasse-plus-2ks-www.wmf.cz-2.jpg

sada-noze-a-vidlicky-na-maso-spitzenklasse-plus-2ks-www.wmf.cz-3.jpg

Specifikace produktu

Číslo produktu 1882179992
EAN 4000530738486
Značka WMF
Barva nerez, černá
Řada Spitzenklasse Plus
Množství v balení (ks) 2
Obsah v balení 1x nůž na maso 20 cm, 1x vidlička na maso
Hlavní materiál speciální kovaná ocel
Péče o výrobky ruční mytí
Sekundární materiál nerezová ocel
Doplňkový materiál plast

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše