Tím, že budete pokračovat v prohlížení této stránky, přijímáte použití souborů cookies, které nám umožňují provádět měření návštěvnosti naší stránky, nabízet vám obsah a reklamy uzpůsobené vašim zájmům a sdílení obsahu na sociálních sítích.
Zjistit více a nastavit soubory cookies.

Palička na maso Profi Plus 25 cm

S paličkou na maso z řady Profi Plus můžete zpracovávat maso jako profesionál - řízky, kotlety a steaky jsou v okamžiku připraveny. K masu můžete při přípravě přidat i koření, marinády a čerstvé bylinky. Robustní a kvalitně zpracovaná, ale nepříliš těžká palička na maso je pohodlná v ruce a vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli Cromargan®.

Koupit výrobek u:

Varianty produktu

Popis produktu

Řada Profi Plus nabízí sérii praktických kuchyňských pomocníků v jednotném a moderním designu pro opravdu každý krok a každý typ přípravy. Otáčejte pečené brambory, steaky, ryby nebo karamelizované ovoce s obracečkami z nerezové oceli a nepřilnavého plastu, zabráníte tak poškození svého nádobí. Tato profesionální řada obsahuje i škrabky, naběračky, paličky na maso a mnoho dalšího. Všechny výrobky jsou prémiové kvality a díky závěsné rukojeti mohou být vždy po ruce. Zkrátka vaření a servírování ve velkém stylu.

  • S praktickým okem pro uložení na závěsné tyči s háčky.
  • Materiál: nerezová ocel Cromargan®, která je rozměrově stabilní, vhodná pro mytí v myčce, odolná vůči kyselinám, korozi a extrémně odolná proti poškrábání.
  • Čištění: lze mýt v myčce.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1872946030
EAN 4000530562234
Značka WMF
Barva nerez
Výška (cm) 4.5
Řada Profi Plus
Množství v balení (ks) 1
Obsah v balení 1x palička na maso
Hlavní materiál nerezová ocel Cromargan® 18/10
Péče o výrobky lze mýt v myčce
Délka (cm) 25
Průměr (cm) 3.8
Návrhář WMF Atelier (Peter Bäurle)