Sada nožů Asia Ultimate Black 2ks

2dílná sada nožů Ultimate Black představuje kombinaci neomezené ostrosti, mimořádné ergonomie a čisté elegance a je skutečnou inovací na poli krájení. Tato 2dílná sada nožů obsahuje čínský kuchařský nůž a nůž Santoku - nepostradatelné pomocníky v kuchyni pro krájení a sekání. Objevte s noži Ultimate Black od WMF to nejkvalitnější krájení. Tato sada nožů byla vyrobena dle nejvyšších norem kvality a je kovaná ručně v německém Hayingenu. Vyznačuje se naší exkluzivní technologií WMF Diamond Cut pro celoživotní ostrost bez nutnosti broušení.* Každý nůž je také opatřen speciálním zesílením pro ochranu prstů a má dokonale vyváženou konstrukci, díky které bude krájení každý den hračka.

Popis produktu

  • Neomezená ostrost: Naše exkluzivní technologie WMF Diamond Cut kombinuje optimalizovaný inovativní postup tvrzení, precizní laserem řízené robotické broušení, speciální úhel krájení a ochranný uhlíkový povrch, aby vznikl nůž, který nebude třeba nikdy brousit.*
  • Bezpečná ochrana prstů: Se speciální konstrukcí podpěry pro ochranu prstů a prevenci sklouznutí, na vaření a přípravu surovin s naprostou jistotou a bez starostí.
  • Dokonale vyvážené: Krájení a sekání nebylo nikdy tak snadné. Masivní kovaná ocelová podpěra zajišťuje dokonalou rovnováhu nože v ruce, pro mimořádné pohodlí a precizní použití.
  • Ergonomická rukojeť: Vyrobeno z nerezové oceli WMF Cromargan®: typu 18/10 a v souladu s naším principem čisté elegance. Rukojeť se vyznačuje vylepšenou ergonomií a velmi pohodlným úchopem pro snadné krájení a sekání.
  • Vyrobeno v Německu: Mistrovství německého řemesla, ručně kované v německém Hayingenu dle nejvyšších norem kvality.
  • 30letá záruka**: Objevte neomezenou ostrost podpořenou naší 30letou zárukou na nože WMF Ultimate.

*Při běžném domácím použití v souladu s návodem k použití a evropskou technickou normu pro zkoušky DIN EN ISO 8442-5 typu A pro zachování ostří.

**Výluka ze záruky: Záruka se uděluje pouze na běžné domácí použití v souladu s návodem k použití.

Specifikace produktu

Číslo produktu 1880109992
EAN 4000530738844
Značka WMF
Barva černá, nerez
Řada Ultimate
Množství v balení (ks) 2
Obsah v balení 1x nůž Santoku 18,5 cm, 1x čínský nůž šéfkuchaře 18,5 cm
Hlavní materiál speciální kovaná ocel
Péče o výrobky ruční mytí
Vyrobeno v Německo
Extra záruka 30 let

Pomůžete nám s webem?

Abychom mohli náš web vylepšovat, potřebujeme si o návštěvnícíh ukládat soubory Cookies.
Zakázat vše
Povolit vše